Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon  662 546 662 

Telefon  503 109 491

Blog

korytarz w mieszkaniu

Jak zagospodarować wnękę?

Niewielka wnęka w ścianie zwykle traktowana jest jak duży kłopot aranżacyjny. Tymczasem wystarczy odrobina pomysłowości, aby w sposób funkcjonalny ją wykorzystać. Poznaj kilka naszych propozycji.

Czytaj więcej

małe mieszkanie

Jak umiejętnie urządzić małe mieszkanie?

Małe mieszkania mają swój urok i mogą być w pełni funkcjonalne, komfortowe i estetyczne. Trzeba jednak pamiętać, że czasami mniej znaczy więcej, a piękno często ukryte jest w prostocie. Poznaj kilka naszych praktycznych wskazówek na temat urządzania wnętrz o niewielkim metrażu.

Czytaj więcej

domowa biblioteczka

Must-have książkowego mola, czyli biblioteka projektowana na wymiar

Biblioteka w domu to marzenie każdego czytelnika, który lubi gromadzić książki i czasopisma. Meble na wymiar to doskonałe sposób na to, aby stworzy dopasowany do wnętrza kącik czytelniczy w salonie, sypialni czy na antresoli. Jest to rozwiązanie nie tylko funkcjonalne, ale i bardzo estetyczne.

Czytaj więcej

szafki kuchenne

Jakie wybrać wyposażenie szafek kuchennych?

Wybierając szafki do kuchni, musimy je odpowiednio wyposażyć, by zapewnić sobie wygodę z korzystania z mebli.  Wykonywanie codziennych czynności jest łatwiejsze, dzięki dostępowi do produktów, naczyń, garnków oraz innych przedmiotów.

Czytaj więcej

kuchnia w kształcie litery L

Jakie zalety ma projekt kuchni w literę L?

Ułożenie mebli i sprzętu kuchennego ma wpływ nie tylko na wygląd pomieszczenia, ale również na jego funkcjonalność i wygodę podczas codziennych czynności. Kuchnię można zaprojektować na wiele sposobów. Najbardziej popularnym ułożeniem jest projekt w kształcie litery L. Wyjaśniamy, jakie są zalety takiego rozwiązania.

Czytaj więcej

mała kuchnia

Jak urządzić z pomysłem małą kuchnię?

Kuchnia stanowi serce każdego domu – kojarzy się nie tylko z jedzeniem, ale przede wszystkim z rodzinnym ciepłem. Niestety nie w każdym domu czy też mieszkaniu, kuchnia ma odpowiednio dużą powierzchnię. Czasami do dyspozycji mieszkańców pozostaje tylko kilka metrów kwadratowych. Na szczęście przy wykorzystaniu odpowiednich i sprawdzonych sposobów aranżacji wnętrz, nawet małą kuchnię można urządzić funkcjonalnie i elegancko.

Czytaj więcej

kuchnia klasyczna

Kiedy warto postawić na kuchnie w stylu klasycznym?

Bez kuchni nie ma mieszkania ani domu. To obok łazienki czy sypialni jedno z podstawowych pomieszczeń. Spełnia ono zarówno funkcję praktyczną, jak i estetyczną. Oczywiście bez tej pierwszej nie można byłoby mówić o kuchni jako o kuchni, ale stylistyka wnętrza jest równie ważna co funkcjonalne zorganizowanie przestrzeni do przygotowywania potraw.

Czytaj więcej

kuchnia

Jak urządzić nowoczesną kuchnię?

Zdaniem wielu osób kuchnia jest najważniejszym pomieszczeniem w całym domu. Mianowicie to w niej codziennie tętni życie, a rodzina spotyka się na wspólnych posiłkach. Jednocześnie jest to również przestrzeń, w której w ciągu dnia spędza się bardzo dużo czasu, dlatego ważne jest to, by była funkcjonalna i estetyczna.

Czytaj więcej

przedpokój

Jak urządzić niewielki przedpokój?

Przedpokój to niepozorne pomieszczenie, które często traktujemy z mniejszą uwagą. Jednak nie powinno tak być! Nawet gdy jest on niewielki, wciąż stanowi wizytówkę mieszkania i decyduje o pierwszym wrażeniu, które na długo zapada w pamięć naszych gości. Przedpokój powinien więc być urządzony w sposób ciekawy i przemyślany, tak by zgromadzone w nim elementy dobrze ze sobą współgrały. Jednak jak zaaranżować przestrzeń, która jest niewielka? Okazuje się, że kluczem do sukcesu jest pomysł i spójna kompozycja, która sprawia wrażenie harmonii i elegancji. W naszym artykule przedstawiamy kilka ciekawych porad, które warto zastosować.  

Czytaj więcej