Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon  662 546 662 

Telefon  503 109 491

Blog

szafki kuchenne

Jakie wybrać wyposażenie szafek kuchennych?

Wybierając szafki do kuchni, musimy je odpowiednio wyposażyć, by zapewnić sobie wygodę z korzystania z mebli.  Wykonywanie codziennych czynności jest łatwiejsze, dzięki dostępowi do produktów, naczyń, garnków oraz innych przedmiotów.

Czytaj więcej

kuchnia w kształcie litery L

Jakie zalety ma projekt kuchni w literę L?

Ułożenie mebli i sprzętu kuchennego ma wpływ nie tylko na wygląd pomieszczenia, ale również na jego funkcjonalność i wygodę podczas codziennych czynności. Kuchnię można zaprojektować na wiele sposobów. Najbardziej popularnym ułożeniem jest projekt w kształcie litery L. Wyjaśniamy, jakie są zalety takiego rozwiązania.

Czytaj więcej

mała kuchnia

Jak urządzić z pomysłem małą kuchnię?

Kuchnia stanowi serce każdego domu – kojarzy się nie tylko z jedzeniem, ale przede wszystkim z rodzinnym ciepłem. Niestety nie w każdym domu czy też mieszkaniu, kuchnia ma odpowiednio dużą powierzchnię. Czasami do dyspozycji mieszkańców pozostaje tylko kilka metrów kwadratowych. Na szczęście przy wykorzystaniu odpowiednich i sprawdzonych sposobów aranżacji wnętrz, nawet małą kuchnię można urządzić funkcjonalnie i elegancko.

Czytaj więcej

kuchnia klasyczna

Kiedy warto postawić na kuchnie w stylu klasycznym?

Bez kuchni nie ma mieszkania ani domu. To obok łazienki czy sypialni jedno z podstawowych pomieszczeń. Spełnia ono zarówno funkcję praktyczną, jak i estetyczną. Oczywiście bez tej pierwszej nie można byłoby mówić o kuchni jako o kuchni, ale stylistyka wnętrza jest równie ważna co funkcjonalne zorganizowanie przestrzeni do przygotowywania potraw.

Czytaj więcej

kuchnia

Jak urządzić nowoczesną kuchnię?

Zdaniem wielu osób kuchnia jest najważniejszym pomieszczeniem w całym domu. Mianowicie to w niej codziennie tętni życie, a rodzina spotyka się na wspólnych posiłkach. Jednocześnie jest to również przestrzeń, w której w ciągu dnia spędza się bardzo dużo czasu, dlatego ważne jest to, by była funkcjonalna i estetyczna.

Czytaj więcej

przedpokój

Jak urządzić niewielki przedpokój?

Przedpokój to niepozorne pomieszczenie, które często traktujemy z mniejszą uwagą. Jednak nie powinno tak być! Nawet gdy jest on niewielki, wciąż stanowi wizytówkę mieszkania i decyduje o pierwszym wrażeniu, które na długo zapada w pamięć naszych gości. Przedpokój powinien więc być urządzony w sposób ciekawy i przemyślany, tak by zgromadzone w nim elementy dobrze ze sobą współgrały. Jednak jak zaaranżować przestrzeń, która jest niewielka? Okazuje się, że kluczem do sukcesu jest pomysł i spójna kompozycja, która sprawia wrażenie harmonii i elegancji. W naszym artykule przedstawiamy kilka ciekawych porad, które warto zastosować.  

Czytaj więcej