Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon  662 546 662 

Telefon  503 109 491

Blog

małe przytulne mieszkanie

Skąd wziąć dodatkowe miejsce w mieszkaniu?

Masz niewielkie mieszkanie i chcesz maksymalnie wykorzystać dostępną w nim przestrzeń? Ciągle brakuje Ci miejsca do przechowywania? Chcesz stworzyć wnętrze funkcjonalne, a jednocześnie przestronne? Tak naprawdę wystarczy kilka niewielkich zmian, aby wygospodarować kilka dodatkowych centymetrów, a nawet metrów nawet na niewielkim metrażu. Poznaj nasze praktyczne wskazówki.

Czytaj więcej

korytarz w mieszkaniu

Jak zagospodarować wnękę?

Niewielka wnęka w ścianie zwykle traktowana jest jak duży kłopot aranżacyjny. Tymczasem wystarczy odrobina pomysłowości, aby w sposób funkcjonalny ją wykorzystać. Poznaj kilka naszych propozycji.

Czytaj więcej

małe mieszkanie

Jak umiejętnie urządzić małe mieszkanie?

Małe mieszkania mają swój urok i mogą być w pełni funkcjonalne, komfortowe i estetyczne. Trzeba jednak pamiętać, że czasami mniej znaczy więcej, a piękno często ukryte jest w prostocie. Poznaj kilka naszych praktycznych wskazówek na temat urządzania wnętrz o niewielkim metrażu.

Czytaj więcej

domowa biblioteczka

Must-have książkowego mola, czyli biblioteka projektowana na wymiar

Biblioteka w domu to marzenie każdego czytelnika, który lubi gromadzić książki i czasopisma. Meble na wymiar to doskonałe sposób na to, aby stworzy dopasowany do wnętrza kącik czytelniczy w salonie, sypialni czy na antresoli. Jest to rozwiązanie nie tylko funkcjonalne, ale i bardzo estetyczne.

Czytaj więcej

szafki kuchenne

Jakie wybrać wyposażenie szafek kuchennych?

Wybierając szafki do kuchni, musimy je odpowiednio wyposażyć, by zapewnić sobie wygodę z korzystania z mebli.  Wykonywanie codziennych czynności jest łatwiejsze, dzięki dostępowi do produktów, naczyń, garnków oraz innych przedmiotów.

Czytaj więcej

kuchnia w kształcie litery L

Jakie zalety ma projekt kuchni w literę L?

Ułożenie mebli i sprzętu kuchennego ma wpływ nie tylko na wygląd pomieszczenia, ale również na jego funkcjonalność i wygodę podczas codziennych czynności. Kuchnię można zaprojektować na wiele sposobów. Najbardziej popularnym ułożeniem jest projekt w kształcie litery L. Wyjaśniamy, jakie są zalety takiego rozwiązania.

Czytaj więcej

mała kuchnia

Jak urządzić z pomysłem małą kuchnię?

Kuchnia stanowi serce każdego domu – kojarzy się nie tylko z jedzeniem, ale przede wszystkim z rodzinnym ciepłem. Niestety nie w każdym domu czy też mieszkaniu, kuchnia ma odpowiednio dużą powierzchnię. Czasami do dyspozycji mieszkańców pozostaje tylko kilka metrów kwadratowych. Na szczęście przy wykorzystaniu odpowiednich i sprawdzonych sposobów aranżacji wnętrz, nawet małą kuchnię można urządzić funkcjonalnie i elegancko.

Czytaj więcej

kuchnia klasyczna

Kiedy warto postawić na kuchnie w stylu klasycznym?

Bez kuchni nie ma mieszkania ani domu. To obok łazienki czy sypialni jedno z podstawowych pomieszczeń. Spełnia ono zarówno funkcję praktyczną, jak i estetyczną. Oczywiście bez tej pierwszej nie można byłoby mówić o kuchni jako o kuchni, ale stylistyka wnętrza jest równie ważna co funkcjonalne zorganizowanie przestrzeni do przygotowywania potraw.

Czytaj więcej