Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon  662 546 662 

Telefon  503 109 491

Jakie wybrać wyposażenie szafek kuchennych?

Wybierając szafki do kuchni, musimy je odpowiednio wyposażyć, by zapewnić sobie wygodę z korzystania z mebli.  Wykonywanie codziennych czynności jest łatwiejsze, dzięki dostępowi do produktów, naczyń, garnków oraz innych przedmiotów.

Dlaczego wybrać meble na wymiar?

Meble kuchenne są podstawą wyposażenia. Firma Darpol, zanim przejdzie do produkcji, wykonuje projekt, dzięki temu, nasze wnętrze jest w pełni funkcjonalne.  Zabudowa jest też atrakcyjna wizualnie, oryginalna i według wybranego stylu. Kolejną zaletą jest wieloletnia trwałość szafek, ponieważ materiał, z którego powstają, jest odporny na wilgoć i działanie środków chemicznych. Meble kuchenne powstają z wysokiej klasy drewna lub też specjalistycznych płyt zabezpieczonych dodatkowo praktycznymi i nieścieralnymi okleinami. Jest możliwość wyboru także naturalnego i sztuczny kamienia, szkła i oraz metalu.  Wykorzystana zostaje maksymalnie przestrzeń pomieszczenia. Szafki kuchenne są wpasowane we wnęki i narożniki, co w przypadku nieustawnych i niewielkich wnętrz, jest najlepszym rozwiązaniem.

Jakie wybrać wyposażenie szafek kuchennych?

Nowoczesne meble kuchenne mają funkcjonalne rozwiązania, które podnoszą komfort korzystania z nich. System cichego domyku pozwala na ciche zamykanie drzwiczek szafek. Współczesne zestawy wyposażone są w prowadnice w szufladach, systemy otwierania hamowania i wysuwu. Możemy dobrać koszyki, wypełnienia, różnego rodzaju siłowniki, podnośniki, listwy, amortyzatory, korpusy itd. Sami decydujemy nie tylko o wyposażeniu mebli, ale i wyborze jednego z mechanizmów uchylnych bazujących na podnośnikach unoszących front szafek do góry. To bardzo wygodne i praktyczne rozwiązanie, gdy front unosi się do góry i nie musimy sięgać do niego ręką. Kiedy jest pokaźnych rozmiarów, zamówimy systemy łamane zamiast jednoczęściowych.  Sprzęt AGD jest zabudowany, dzięki czemu kuchnia doskonale się prezentuje. Rozmieszczenie poszczególnych elementów zapewnia wygodę podczas gotowania.