Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon  662 546 662 

Telefon  503 109 491

Producent mebli wysokiej jakości – Darpol

Nasza firma została założona w 1995r. Umiejętności stolarskie przekazywane są w naszej rodzinie z pokolenia na pokolenie.

Pozwala nam to poszerzać ofertę o realizację niestandardowych zleceń stolarskich.

Dzięki nowoczesnym i profesjonalnym maszynom oraz wykwalifikowanym pracownikom, możemy zapewnić Państwu wyroby najwyższej jakości.

Specjalnie dla Państwa śledzimy najnowsze trendy wyposażenia wnętrz dlatego możemy zaoferować Państwu bogatą ofertę kolorystyczną, materiałową i wzorniczą.

Bardzo ważna jest dla nas ergonomia. Nasze meble, zgodnie z oczekiwaniami klienta są funkcjonalne i starannie wykonane.

 

kartki z rozpisanymi danymi

Usługi stolarskie w Kozienicach

Stolarstwo to nie tylko nasza praca, ale także pasja. Nasi fachowcy doskonale znają się na tym, co robią i są w stanie zrealizować nawet najbardziej wymagające zlecenia. Podczas wytwarzania mebli korzystamy z najwyższej jakości drewna, pochodzącego zarówno z drzew liściastych, jak i iglastych. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i dobieramy rodzaj drewna do konkretnego mebla tak, aby był funkcjonalny i wytrzymały. Zajmujemy się wytwarzaniem takich produktów, jak:

  • meble kuchenne,
  • szafy,
  • zabudowy wnęk,
  • garderoby,
  • biblioteki,
  • meble sklepowe.

W ramach wykonywania mebli kuchennych na wymiar oferujemy między innymi stoły, szafki (stojące i wiszące), krzesła oraz blaty. Biblioteki przygotowujemy zgodnie z zamysłem klientów, aby w pełni sprostały ich wymaganiom i preferencjom. Nasza praca to także wytwarzanie mebli sklepowych: regałów, półek, lad sklepowych itp. Wiemy, jak ważna jest ich funkcjonalność. Dobieramy materiał pod kątem estetyki i wytrzymałości, która jest cechą niezbędną tego typu produktów. Nasze regały, półki i lady doskonale sprawdzą się w każdym obiekcie handlowym, niezależnie od jego wielkości i branży. Meble sklepowe produkowane przez naszą firmę odznaczają się nie tylko estetyką, ale także wysoką trwałością i odpornością na uszkodzenia.